Vyraž za kulturou, sportem nebo na nákupy díky kontaktním čočkám ACUVUE®. Při nákupu 2 balení kontaktních čoček ACUVUE® získáš předplacenou dárkovou kartu Ticket Benefits® Card v hodnotě 250 Kč.* Je to snadné!

Na našich stránkách www.acuvue.cz vyhledej svého nejbližšího očního specialistu, zakup u něj 2 krabičky kontaktních čoček ACUVUE® a ihned získáš dárkovou kartu Ticket Benefits® Card.

Kartu lze uplatnit ve většině zařízení, která jsou označena logem MasterCard® a to za cestování, relaxaci, zdravotní péči a mnoho dalšího. Úplný seznam nalezneš ZDE.

Zaregistruj se ještě dnes na JÁ & MÉ ACUVUE® a buď informován i o dalších výhodných nabídkách a akcích prostřednictvím e-mailu.
Ještě kontaktní čočky ACUVUE® nenosíš? Vyzkoušej je ZDARMA** právě teď! Poukaz na zkušební pár čoček získej ZDE.

Přejeme ti spoustu nezapomenutelných zážitků s ACUVUE® - světovou jedničkou v prodeji kontaktních čoček¹

johnson-darkova-karta

* Akce s dárkovou kartou Ticket Benefits® Card platí od 1. 6. 2015 do 30. 9. 2015 nebo do vyprodání zásob při nákupu minimálně 2 ks balení kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE® TruEye® / 1-DAY ACUVUE® MOIST/ 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM / ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS / ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM. Tuto nabídku není možné kombinovat s ostatními akcemi a slevami. Obrázky jsou pouze ilustrativní.
** Zkušební kontaktní čočky jsou pro prvonositele poskytovány zdarma. Kontaktní čočky jsou zdravotnický prostředek a vyžadují odbornou aplikaci. Zkušební čočky mohou být poskytnuty pouze na základě očního vyšetření s aplikací, na které se může vztahovat poplatek.

1 JJVC Data on file 2014. Interní analýza dat nezávislého agenturního průzkumu v období listopad 2013 až říjen 2014.

ACUVUE®, SEE WHAT COULD BE®, 1-DAY ACUVUE® TruEye®, 1-DAY ACUVUE® MOIST, 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM , ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS a ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM jsou ochranné známky společnosti JANSSEN PHARMACEUTICA N.V. Všechny ostatní uvedené značky jsou ve vlastnictví příslušných vlastníků. © Johnson & Johnson, s. r. o., 2015